25 sty 2012

Derowerk wystawia się na Targach Budownictwa w Łodzi

W dniach 16 - 19 lutego 2012 r. będziemy obecni na XIX Targach Budownictwa "Interbud" w Łodzi. Zajmujemy miejsce w pawilonie pierwszym, stoisko nr 34.

Z myślą o inwestorach, wykonawcach, architektach i inżynierach budownictwa odwiedzających Targi przygotowaliśmy atrakcyjne, praktyczne pokazy technologii wdmuchiwania wełny celulozowej isofloc F.

Izolacja termiczna i akustyczna isofloc F to ekologiczny wybór na materiał izolacyjny do dociepleń poddaszy, ścian, dachów i podłóg. Ma znakomity współczynnik przewodzenia ciepła (λD=0,037 W/(m·K)), likwiduje mostki termiczne, chroni konstrukcję przed wilgocią, insektami i pleśnią. Posiada wysoką ognioodporność B-s2, d0 i jednocześnie znakomite parametry dźwiękoizolacyjne. Isofloc F posiada Europejską Aprobatę Techniczną i wszystkie wymagane przepisami certyfikaty i atesty.

Na stoisku zaprezentujemy najnowszy model agregatu do wdmuchiwania Minifant M99. Ta rozbieralna do transportu maszyna wdmuchuje materiał izolacyjny na dach piątego piętra z wydajnością 550 kg/godz. Maszyna jest zasilana prądem o napięciu sieciowym 230 V. Dzięki kontroli ustawień ilości materiału, powietrza oraz prędkości obrotu śluzy powietrznej, maszyna doskonale nadaje się do natryskiwania izolacji na mokro.

Odwiedź nas na Interbud w Łodzi. Stoisko nr 34, pawilon I.
Wyświetl większą mapę