21 lis 2012

Oferta Derowerk: membrany dachowe, folie paroizolacyjne, uszczelnienie powietrzne budynków

Wykonawcom, architektom i inwestorom dostarczamy technologie budowlane, które skracają czas budowy obiektów, podnoszą jakość i wydajność prowadzonych prac oraz dają gwarancję szczelności budynku, minimalizacji strat ciepła i ryzyka powstania szkód budowlanych.

X-Floc maszyny do wdmuchiwania materiałów izolacyjnych
Maszyny do wdmuchiwania izolacji X-Floc to profesjonalne technologie, które są obiektem pożądania wykonawców dociepleń. Zamiast żmudnie upychać izolację ręcznie, wystarczy błyskawicznie zasypać ocieplane przegrody dachów, stropów czy ścian.


Izolacja z celulozy isofloc jest ekologicznym produktem, który przyczynia się do zmniejszenia zapotrzebowania na ciepło zimą, poprawia komfort mieszkania latem, podnosi bezpieczeństwo pożarowe budynku, polepsza akustykę i przyczynia się do uszczelnienia budynku.
Wprowadzamy nowoczesne i wytrzymałe rozwiązania, wykorzystywane przy konstrukcjach dachów (również w domach tradycyjnych) i przy konstrukcjach całych budynków w technologii domu szkieletowego. Jakich produktów użyć jako wiatroizolacji i izolacji powietrznej domu Chcąc przybliżyć Wam oferowane przez nas membrany wstępnego krycia, folie parochronne i taśmy montażowe, uruchomiliśmy serwis membrana.derowerk.pl. Prezentujemy tam i umożliwiamy zakup nowych produktów Derowerk. Są to folie wstępnego krycia - przystosowane do wdmuchiwanych izolacji; taśmy do montażu folii dachowych; taśmy do uszczelniania zakładek MWK; taśmy do łączenia FWK ze ścianą budynku, podbitką, do łączenia z płytami wykorzystywanymi w warstwie wstępnego krycia; wreszcie, oferujemy folie parochronne - opóźniacze pary uszczelniające na przenikanie powietrza - stosowane wewnątrz budynku; taśmy do łączenia folii paroizolacyjnych z krokwiami dachu, do uszczelniania zakładek folii, taśmy do mocowania folii wewnętrznych ze ścianami, podłogą czy stropem. Wszystkie produkty są renomowanych szwajcarskich firm SIGA i isofloc.

Serwis jest wciąż w rozbudowie - Wasze komentarze i uwagi są bezcenne!