7 lut 2014

X Szkolenie Derowerk: technologia wdmuchiwania i ocieplania budynków celulozą isofloc F i system szczelności budynków SIGA 20.03.2014r Łódź

Serdecznie zapraszamy na pierwszą w tym roku edycję sympozjum celulozowego. 20 marca 2014r w Łodzi wszyscy chętni będą mieli szansę zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie wdmuchiwania sypkich materiałów izolacyjnych oraz przekonać się o zaletach celulozy isofloc F.

Już po raz dziesiąty będziemy gościć wykonawców, architektów, inżynierów i osoby zainteresowane rozpoczęciem prac metodą wdmuchiwania. Tradycyjnie podczas szkolenia będzie można uzyskać certyfikat i licencję autoryzowanego wykonawcy isofloc. Szkoleniowiec ze szwajcarskiej firmy SIGA Cover AG zaprezentuje i zapozna uczestników z trwałym i przyjaznym środowisku systemem wiatroizolacji i paroizolacji budynków, który zmniejsza ryzyko szkód budowlanych z powodu wilgoci, poprawia akustykę i klimat pomieszczeń.  Szkolenie teoretyczne i część praktyczna szkolenia będzie odbywać się w dawnej przędzalni Scheiblera, przerabianej obecnie na luksusowy apartamentowiec. 
20.03.2014 Łódź, czekamy na Wasze zgłoszenia na adres derowerk@derowerk.pl do 10.03.2014 r.!