13 maj 2013

Szkolenie wykonawców ociepleń budynków i systemów szczelności powietrznej

Jeszcze kilka dni zostało...

16 maja 2013 r. w Łodzi odbędzie się szkolenie z technologii wdmuchiwania izolacji, materiału izolacyjnego z celulozy isofloc F oraz z tematyki szczelności powłok budynku na przenikanie powietrza.

SZKOLENIE MA CHARAKTER OTWARTY, wymaga rejestracji przez formularz na stronie Derowerk.
Czekamy na wszystkich zainteresowanych innowacjami w budownictwie. W trakcie szkolenia firmy współpracujące z Derowerk mogą uzyskać certyfikat i licencję autoryzowanego wykonawcy isofloc F.

Na szkoleniu po raz pierwszy w Polsce zaprezentujemy maszynę EM320 do wdmuchiwania izolacji.
Jej uniwersalność, osiągi i wymiary stawiają ją na pierwszym miejscu wśród wszystkich maszyn do wdmuchiwania izolacji.
Agregat zasilany jest na 230V; osiąga wydajność wdmuchiwania: 1050 kg/godz.;
 pracuje na dowolnym materiale izolacyjnym: wełnie drzewnej Steicozell i Gutex, celulozie isofloc F, isocell, ekofiber i in., wełnie mineralnej Paroc, Granrock, Ursa itp., perlit, szkle piankowym i innych granulatach, umożliwia natrysk wełny mineralnej z lepiszczem Kematherm, Cafco, Promat;
maszyna bez ograniczeń dla gęstości pakowania materiału optymalnie dla każdej grubości warstwy czy wysokości instalacji zagęszcza materiał izolacyjny.
Te cechy czynią EM320 potężnym narzędziem do wdmuchiwania i natrysku izolacji termicznych.


Szczelne poddasze Majpell Sicrall i Rissan oraz izolacja termiczna isofloc
Thomas Just z firmy SIGA - szwajcarskiego producenta trwałych taśm do łączenia membran i folii - poprowadzi prezentację prawidłowego montażu membran dachowych, folii i okładzin uszczelniających budynek na przenikanie powietrza. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z zastosowaniem taśm typu Sicrall, Rissan i Wigluv oraz przyjrzą się korzyściom trwale szczelnego montażu membran i folii dachowych.

Specjaliści z firmy Derowerk wspólnie z Partnerami z Dämmstatt przygotowali prezentację obejmującą zagadnienia ochrony cieplnej budynków i minimalizacji kosztów ogrzewania i klimatyzacji pomieszczeń, szczelności konstrukcji na przenikanie powietrza, bezpieczeństwa pożarowego i komfortu akustycznego oraz korzyści, jakie Inwestorom i wykonawcom daje wybór izolacji termicznej isofloc F.

Zapraszamy: dołącz do nas na szkoleniu w Łodzi 16.05.2013 r.

KLIKNIJ, ŻEBY PRZENIEŚĆ SIĘ DO OFICJALNEGO ZAPROSZENIA I INFORMACJI O ADRESIE SZKOLENIA