13 lut 2013

Hala modułowa i dom prefabrykowany: wdmuchiwanie izolacji

W procesie budowy domów modułowych i hal modułowych, szybkość wdmuchiwania celulozy isofloc F jest nawet ośmiokrotnie większa niż montaż izolacji w rolkach lub płytach.

Mobilność maszyn do wdmuchiwania typu Minifant M99, Zellofant M95 i nowość firmy X-floc, maszyna EM300 oraz łatwość transportu izolacji isofloc F umożliwiają realizację etapu ocieplania modułów konstrukcyjnych zarówno w zakładzie produkcyjnym, jak i na placu budowy.

Technologia ocieplania stropów prefabrykowanej hali to treść najnowszej publikacji Derowerk na You Tube: Hala modułowa i dom prefabrykowany: wdmuchiwanie izolacji.
Celuloza isofloc jest materiałem ociepleniowym stropu. Wdmuchiwanie celulozy odbywa się za pomocą lancy do wdmuchiwania. Podobną technologię, dyszę odpowietrzaną, oferujemy na potrzeby ocieplania modułów pionowych.Zapraszamy do rozmów na temat możliwości wdrożenia technologii wdmuchiwania w czasie prefabrykacji domów modułowych i hal przemysłowych modułowych. Warto zapoznać się z metodami ocieplania hal modułowych i domów prefabrykowanych. Derowerk - specjaliści od ociepleń.