Częste pytania inwestorów dotyczą rekomendowanej grubości wdmuchiwanej izolacji isofloc. Oczywistą odpowiedzią jest "im więcej, tym lepiej". Rzetelna odpowiedź wymaga zastanowienia się, jaki cel chce osiągnąć inwestor. Czy jedynie spełnić wymagania ustawy względem współczynnika przenikania ciepła danej przegrody? Czy też instaluje kosztowną wentylację mechaniczną i chciałby uzyskać standard domów pasywnych?
|
Dlatego dla wykonawców i architektów przygotowaliśmy nowy dział w zakładce Izolacja z Celulozy: "Dla projektantów i wykonawców". Zawiera przykładowe przekroje przegród ściennych i dachowych.
Kliknij tutaj i sprawdź wartość współczynnika przenikania ciepła U w zależności od grubości zastosowanej izolacji isofloc.
|
Nie możesz znaleźć odpowiedniej przegrody? Masz pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z nami,
służymy pomocą techniczną przy projektowaniu izolacji termicznej budynków.
|
Jednym z głównych problemów firm wykonujących docieplenia stropów piwnic i izolacje przeciwogniowe wełną żużlową jest zużycie materiału na każdy m2 izolacji. Przekłada się to bezpośrednio na zysk wykonawcy. Wspólnie z firmą X-Floc i Kematherm przygotowaliśmy dla "tryskaczy" europejską premierę maszyny do natryskiwania izolacji EMX250. Na naszym kanale You Tube umieściliśmy również filmowe podsumowanie z wydarzenia: OGLĄDAJ FILM. |
Od przełomowych warsztatów dotyczących budownictwa zrównoważonego i celulozy minęło już kilka miesięcy. Warto jednak pamiętać informacje przekazywane na wykładach. Dlatego przygotowaliśmy kilka filmowych podsumowań wykładów dotyczących Budownictwa zrównoważonego i celulozy: OGLĄDAJ PLAYLISTĘ. |
www.derowerk.pl |
Technologia wdmuchiwania wełen celulozowych do ociepleń budynków to skuteczniejsza termoizolacja i niższe rachunki za ciepło. W połączeniu z systemami szczelności powietrznej budynków, podnosimy jakość budownictwa w naszym kraju.
27 lip 2012
Co nowego na stronie derowerk.pl
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz